+90 (216) 360 94 24    info@emrehavuz.com    +90 532 433 26 16

Hakkımızda

Vazgeçilmezlerimiz,

  • Kaliteden ve dürüstlükten asla ödün vermemek
  • Müşterilerimize,çalışanlarımıza ve ülkemize karşı sosyal sorumluluğumuzu yerine getirmek
  • Teknolojik yeniliklere açık olmak ve bunu müşterilerimizin ve çalışanlarımızın beklentileri doğrultusunda olumlu kullanmak.
  • Daha az enerji tüketen ürünler sunmak.
  • Statik olmamak
  • Satış sonrası hizmeti en iyi şekilde vermek

 

 

Hakkımızda,Emre havuz, bu sektörde 10  yıllık bir tecrübeye sahip olan ekibi ile  2001 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Emre Havuz, şirket hissedarları olarak kabul ettiği tedarikçileri, çalışanları ve müşterileri arasında bir sinerji oluşturmayı hedeflemektedir. Modern bilimsel işletme mantığı ile kurulan Emre Havuz, işletme yönetiminde tamamen somut ve nicel veriler ile çalışmaktadır.Tedarikçileri, çalışanları ve müşterileri için, bugün olduğu gibi yarın ve gelecekte de var olacaktır. Emre Havuz, yüzme havuzu, hazır havuz, panel havuz, süs havuzu, spa, sauna ve buhar odası sektöründe yeni ve dinamik bir oluşumdur. Faaliyet konusu; yüzme havuzları ve ekipmanları, yüzme havuzu kimyasalları, hazır havuzlar, panel havuzları, hazır spalar ve spa-hidro masaj ekipmanları, süs havuzları ve ekipmanları,saunalar ve sauna ekipmanları, buhar odaları ve buhar odası ekipmanları ve proje çizimleridir.

Vizyonumuz,
Sektörümüzde, yüzme havuzu, sauna, spa, buhar odası ve süs havuzu konularında sunduğumuz kaliteli ve çevreci ürünlerle Türkiye ve dünyada lider firma ve aranan marka olmak.

Misyonumuz,

Müşterilerimize, çalışanlarımıza, ülkemize ve dünyaya artı değer katmak. Sektörümüzün gelişimine sürekli katkı sağlamak. Çevreye, insan sağlına ve diğer tüm canlılara duyarlı ürünler geliştirmek. Müşterilerimize ülke kaynaklarını en verimli ve tasarruflu bir şekilde kullanabilecekleri ürünler sunmaya devam etmek. Müşterilerimizi ve çalışanlarımızı sürekli bilgilendirmek

+90 (216) 360 94 24

  

info@emrehavuz.com

  

+90 532 433 26 16